Se zásuvkami a vypínači schneider electric můžete svou domácnost vyladit k dokonalosti. A jistě tím překvapíte všechny, kdo si ještě do dneška myslí, že zásuvky a vypínače musí být nutně bílé. Nic takového není samozřejmě pravda. Když si vyberete produktovou řadu od toho správného výrobce, tak můžete mít tyto drobné elektronické pomocníky právě v takových barvách, jaké se vám nejvíce zamlouvají. Ovšem pozor, tím to zdaleka nekončí! Vy si dokonce můžete volit i mezi zajímavými tvary v souladu s moderním designem.

dětský vypínač

Vyberte si takovou barvu a tvar, jaké se vám líbí!

A teď se navíc dozvíte ještě jednu chytrou vychytávku, která vás jistě ohromí. Možná právě uvažujete nad tím, zda přece jen z praktických důvodů není lepší zvolit bílé vypínače a zásuvky pro případ, že byste se za pár let rozhodli vymalovat jinou barvou. Přece jen, na bílé zásuvky na barevném pozadí už jsou všichni zvyklí, ovšem pokud budete mít doma třeba červené zásuvky na zeleném pozadí, tak to bude mnohem horší. Ovšem pozor, nic takového vám nehrozí! Díky unikátnímu modulárnímu systému, který tvoří jednotné typy strojků, na které je možné nasadit různě barevné a tvarované rámečky, můžete změnit styl domácnosti během několika málo minut, a také za pár korun. Stačí, když si dokoupíte pouze nové rámečky v barvách a celkovém stylu, jaký doma chcete mít a proměna je hotová. Ani k tomu nebudete potřebovat elektrikáře!

zástrčka

Proměna domácnosti může být dokonalá!

Jak je tedy vidět, tak kompletně změnit styl celé domácnosti je opravdu hračka. Nic vás tedy nebudete omezovat ve vašich nápadech a ve vašem tvoření. Přizpůsobte svou domácnost svým pocitům, a pokud se za pár let změní, můžete hravě změnit celou její tvář. S chytrými elektronickými pomocníky je to hračka. Váš byt tak bude vyladěný do posledního detailu a je jisté, že vás za to budou všichni obdivovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup