Je to velmi náročné. Pracovat a ještě doma vychovávat své ratolesti, které nemohou do uzavřených škol a školek. Náš stát pomáhá rodinám s dětmi, jak může, ale může někdo rodičům při hlídání a výchově dětí pomoci konkrétně? Všechny dětské knížky jsou přečtené, omalovánky vybarvené, pohádky vyhrané, televize už nebaví ani rodiče, tak co s tím? Ano, na pomoc je tady dětský hrdina, a ne tak ledajaký. Je jím pojízdný hrdina vašich dětí, hrdina animovaného seriálu, kterým je mašinka Tomáš. Jistě, není problém, aby se za pomoci tohoto hrdiny na kolejích dětský pokojík změnil na tajuplný ostrov Sodor.

červená mašinka

Neznáte? Tam přece probíhají různá velká dobrodružství a tam také bydlí mašinka Tomáš.  A nejen ona, kromě této mašinky zde bydlí i spousta kamarádů z oblíbeného animovaného seriálu Mašinka Tomáš. A co dělají? No přece to co ví každé dítě, všichni obyvatelé ostrova nabízejí pomoc, a to nejen všem, ale i všude tam, kde je jí potřeba. Ale jak může vláček zabrat celý pokoj? Je to proto, že k vláčku si můžete dokoupit nejen množství kolejí, rovných i zahnutých, ale i výhybky, tunely, mosty, a navíc také jeřáby a pořádně velké nádraží. A co holčičky, ty moc vláček nemusí, i když je také jejich hrdina?

mašinka tomáš

Nejen pro ně, ale i pro kluky lze dokoupit plno jiných věcí, jedná se o takové předměty, které mají jednu společnou věc. A jakou? No přece mají na sobě motivy vláčku a jeho kamarádů z ostrova Sodor a samozřejmě také z oblíbeného seriálu Mašinka Tomáš. Děti budou mít radost, nejen z vláčku a jeho kamarádů z ostrova Sodor, ale také i z toho, že mají hry, trička, různé skládačky a karetní sady. Ale to není všechno, sortiment je skutečně velmi široký. Mohou to být i plyšové hračky, magnety na ledničky, samolepky, barevné voskovky, nalepovací tetování, odznaky, peněženky, omalovánky, skládací puzzle, věci do školy, knížky a karetní hry. Ano, je toho skutečně hodně, a spolu s dětmi můžete využívat všechny uvedené doplňky. Takové rodinné skládání puzzle s motivem vláčku dokáže nejen zabavit, ale také i rozproudit krev celé rodině.

4.3/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup