Všechno má prostě své místo. A když něco chybí? Byť maličkost denní potřeby, už je zmatek a chaos. Lidé jsou nerudní, naštvaní a vznikají dohady a hádky.

Sportovní areál

Umíte si jen představit, že v šatnách sportovního areálu by chyběla jednotlivým sportovcům plechová šatní skříňka? Do šaten by nastoupila horda malých budoucích fotbalistů, která by se jala rychle převlékat do svých dresů. Tu by se válelo tričko, tu by se povalovali ponožky a v rohu by se kupily boty s batohy. Kdosi by odhodil své svršky na hromadu dalších. Což o to. Malým klukům by takový sprask a nepořádek vrásky nedělal. Dokonce ani po tréninku by jim nebylo divné, že na někoho zbyla jedna ponožka pruhovaná a druhá bílá. Těmhle malým fotbalovým nadšencům jsou svršky ukradené. Ti mají jiné zážitky, které se musí probírat. Ale co doma rodiče? Hlavně maminky!

řada skříní

Nebo už dospělí fotbalisté, kteří chystají na dráhu profesionální. Tady by už plechové šatní skříňky tuze chyběli. Nejde jen o cenné věci, které si do plechových šatních skříněk uzamykají. Jde tu už o lad a pořádek, aby o horu bot nezakopli a nezpůsobili si zranění, které by jim ve slavné kariéře mohlo zabránit. A kromě toho jsou už přece jen zvyklí na nějaký systém.

Raději si nepředstavovat!

Pracovní šatna


Ani v práci by nebylo dobré, kdyby uzamykatelné plechové šatní skříňky chyběly. Přece jen nosíte do práce všechny své osobní věci, na které jste si vydělali poctivou a tvrdou prací. A kdyby se mezi Vámi přece jen objevil nějaký ten lapka …

šatní kabina

A kromě toho mít své věci v bezpečném prostoru po dobu celé směny, kdy můžete být naprosto klidní, že o ně nepřijdete, je nezanedbatelný detail. I při převlékání má každý zaměstnanec vymezený prostor na své lavičce u šatní skříňky, takže si vzájemně nepřekážejí, a přesto mají své pohodlí.

Právě proto je plechová šatní skříňka výtečným prostředkem k zachování řádu a ladu. Chybět by rozhodně neměla!