Družstevní byt představuje stále velmi lákavou výzvu pro každého koupěchtivého zájemce. Je to zajisté i tím, že jejich cena oproti klasickým bytům je takřka o dvě desítky procenta nižší. Nicméně nadále koupě vyžaduje notnou část finančních prostředků. Z tohoto důvodu je čím dále více nejen mladými lidmi preferována hypotéka na družstevní byt.

Díky hypotečnímu úvěru tak lze získat vlastní bydlení v co možná nejkratším reálném čase. Pro mnohé je tak jedinou cestou, jak si splnit nejen sen o vlastní domácnosti.

atypická okna

Jestliže je cílem pořízení bytu v družstevním vlastnictví, nabízí se tak tři potenciální možnosti, jak získat potřebné peníze. Nejvýhodnější a neljlepším řešením je právě volba hypotečního úvěru. Podmínkou je jištění v podobě zástavy nemovitosti.

V tomto směru vám takto pomůže neúčelová hypotéka od renomované finanční instituce. V tomto případě máte jistotu, že vámi zvolená hypotéka na družstení byt splní účel a poskytne vám rychlou a snadnou pomoc.

nabídka klíčů

Výhodný finanční produkt aneb bydlete ve vlastním

Hypoteční úvěr je v tomto případě zárukou a garancí příznivých podmínek, které jsou dostupné pro každého. Vše je bez nadměrné administrativní zátěže. Pozitivní je, že si lze splácení hypotéky rozložit na delší časový interval, tj. na dobu až třiceti let. Tím tak dosáhnete nižší měsíční splátky, což nezatíží natolik ani rodinný rozpočet.

Zároveň je benevolence vůči potenciálnímu záznamu v registru, kde je možná jistá tolerance. Stejně tak nejsou přísné požadavky v rámci vyšší bonity, jako je tomu u bankovní instituce. Tímto tak mají šanci na získání hypotéky i lidé s nižším příjmem. Samozřejmostí je zdarma zpracovaná nabídka a odborná pomoc.

Stejně tak vám vždy kvalifikovaní pracovníci pomohou a proberou veškeré klady a zápory ohledně vaší konkrétní situace. Cílem je pomoci. Pro seriózní finanční společnost je vždy klient na prvním místě.