Půjčit si dnes peníze je pro mnohé z nás takřka nemožné. Není divu, banky se s tím nepářou, zkoumají každého žadatele až na kost. Kde tedy peníze vzít?

Jak funguje nebankovní hypotéka a je vážně bezpečná?

K nebankovním půjčkám obvykle nemáme moc velkou důvěru, avšak existují i takové instituce, které vás rozhodně nenapálí, nabídnou vám velmi vhodné podmínky a navíc vám půjčí i v případě, že vás banky odmítly. Jak to vlastně funguje v praxi a za jakých podmínek si můžete peníze půjčit?

pexels-photo-4386431

Když potřebujete zachránit, co se dá!

Nebankovní hypotéka je určena pro všechny podnikatele, kteří se snaží získat peníze pro své podnikání, ale banka je odmítla. V bance si vás vždycky pořádně proklepnou, nadávají úvěry jen tak někomu. Musíme dokládat svůj příjem, nahlížejí do všemožných registrů dlužníků a samozřejmě je zajímá i to, zda nemáte náhodou exekuci. Při sebemenších pochybách vás raději odmítnou a dále se s vámi nikdo nebaví. Po tom už můžete udělat jen jediné. Pokud se vám nepodaří peníze získat jinak, nepůjčí vám rodina a už nevíte kudy kam, určitě zkuste využít americkou nebankovní hypotéku a své problémy tak můžete velmi rychle vyřešit. Navíc za jasných a výhodných podmínek.

pexels-photo-926390

Za jakých podmínek peníze získáte?

Jistě vás zajímá v čem je háček a jak to, že vám vlastně půjčí, i když jste pro banku nedůvěryhodní. Je to snadné. Záruku po vás bude chtít každý, v případě americké hypotéky jde o to, že se musíte zaručit nemovitostí. Ta může patřit přímo vám, ale také nemusí. Pokud nemůžete ručit vy, může to udělat někdo jiný – někdo z vašich blízkých přátel či z rodiny. Tomuto člověku se pak říká spolužadatel, peníze ale budete muset splácet vy.

Úrok dostanete více než slušný, obvykle jde o stejná procenta, jaká byste dostali i v bance, někdy jsou podmínky mnohem lepší. Splácet můžete podle svých možností, klidně až po dobu několika desítek let. Přitom si můžete půjčit až do výše sedmdesáti procent celkové hodnoty nemovitosti. K získání úvěru musíte jen poslat žádost spolu s fotografiemi nemovitosti. Do několika hodin maximálně dnů vám pak dojde jasná odpověď a peníze můžete mít okamžitě na svém účtu.

V tomto žádný háček nehledejte, hledali byste ho marně.