Cestování mě opravdu vždycky bavilo. Nedokázala jsem si představit život, že bych alespoň dvakrát do roka nikam necestovala. A byla jsem na to tak prostě už zvyklá, protože moji rodiče mi stále dokola opakovali, že jenom z regenerovaný člověk, který také rád relaxuje, tak může být spokojený a také má více pracovní výkony. A abych řekla pravdu, tak já s tímhle souhlasím. Je totiž na slunce jasné, že pokud člověk je stále jenom unavený a neví, kam dřív skočit, tak je potom také méně výkonný v práci a můžou z toho být potom také nemalé problémy. Jsem opravdu moc ráda, že tohle chápe i můj šéf.

Mám ráda přírodu.

My pracujeme s kolegy v malé firmě, kde máme opravdu skvělého šéfa. A náš šéf nám každý rok vždycky každému proplatí jednu celou dovolenou, která trvá vždycky sedm dní. A opravdu musím uznat, že lepšího šéfa jsme si opravdu vybrat nemohli. Navíc také mě těší, že máme třináctý plat. A právě díky tomu, kdy máme třináctý plat, tak si také ještě mohu se svou rodinou užít perfektní dovolenou. A vždycky o velkých letních prázdninách, když naše děti už nechodí do školy, tak se moc těšíme na letní dovolenou. Letos se chystáme opět do Itálie, protože moje dcera si tam našla dvě kamarádky, za kterými chce letos jet do Itálie.

Moc ráda cestuji.

Takže máme už úplně naplánované naše cestování a dovolenou. Takže letos budeme cestovat opět do Itálie a na podzim ještě jedeme do Rakouska, kde strávíme týden ve wellness centru. Mě tohle opravdu moc baví a jsem ráda, že i má rodina moc ráda cestuje. A když jsme už u toho cestování, tak kam nejraději cestujete vy? Co třeba zimní cestování nebo tropy? Vždy jsem chtěla do Austrálie, ale bojím se, že je to moc daleko. I když zážitek z cestování by to mohl být opravdu perfektní. Také jsem přemýšlela nad Afrikou, ale je už vysoký level i na mě. Uvidíme, co v budoucnu.