Přemýšlíte nad tím, že byste si pořídili společníka do bydlení, ale nevíte, jak by to mohlo probíhat? Máme pro Vás pár tipů, které by Vám mohli pomoci. Pokud byste bydleli samostatně, nemusí Vás štvát to, jak druzí uklízejí. Můžete si uklidit podle svého a nemusíte po nikom nic uklízet. Jste introvert? Výborně! Nikdo Vás nebude rušit z vedlejšího pokoje, nebude si za Vámi chodit povídat a budete mít větší klid.
budovy města
O všem si rozhodujete samy. Chcete si místnosti vymalovat červeně, ale nevíte, zda se to bude někomu líbit? Jestli je byt/dům jen Váš, nemusíte se nikoho ptát. Pozvat si na večer 10 lidí není problémem. Nikomu to nebude vadit. Máte své soukromí. Doma můžete chodit bez oblečení, pouštět si hudbu jakou chcete, dělat cokoliv a vařit můžete kdykoliv. S nikým se o nic nedělíte a nesdílíte společné prostory, jako například koupelnu, chodby a toaletu. Když jednoho dne zjistíte, že se cítíte doma osamoceně, stále máte možnost poptat se po spolubydlícím.
čtení starce
A jaké to je když budete mít spolubydlícího? V první řadě je dobré zmínit, že se budete mít finančně lépe. Nájem, elektřinu a jiné poplatky nyní mohou platit dva lidé, není to jen na Vás. Uklízet už nemusíte všude, o svou část se postará ten druhý, Vy o tu svou. Úklid společných prostorů se nyní bude střídat. Poznáte nového člověka, máte možnost mít nového přítele/přítelkyni.
přítelkyně v objetí
Pokud si bude zvát domů své přátele, můžete poznat i je. Díky tomu poznáte další nové lidi. Nebudete se cítit osamoceně. Vždy tu bude ten druhý, a pokud si z něj uděláte dobrého přítele/přítelkyni, máte vždy za kým jít, kdyby Vás tento pocit přepadl. Nevýhody mohou být následující. Spolubydlící nemusí být zrovna ohleduplný a Vy s ním můžete mít problémy. Nemusí být spolehlivý a můžete s ním mít trable ohledně placení nájmu a poplatků. Vždy je tedy dobré pečlivě vybírat, abyste pak neměli problémy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup