Ovšem pokud máte https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dp%25C5%2599ipraven doma ještě navíc i děti, tak s jejím pořízením rozhodně neváhejte. Solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprchaje více než vhodná k vyhledávaným letním vodním radovánkám, které děti tak milují. Ovšem v tomto směru může být dokonce vhodnější než bazén, jelikož v takovém případě vám rozhodně nehrozí, že by se děti mohly ve vodě utopit či si jinak ublížit.

chladná sprcha

Ovšem zábavy si s vodní sprchou užijí stejně. A vy se o ně přitom nebudete muset bát, a zároveň ještě ušetříte nemálo peněz za vodu i za bazénovou chemii, bez které se člověk v případě vlastní vodní nádrže rozhodně neobejde. A také údržba solární sprchy je maximálně snadná. Vlastně na ní není nic, co by se mohlo snadno poškodit anebo znečistit.

kapky ze sprchy

Solární sprchu vám váš dodavatel doručí se vším potřebným k její instalaci. Rozhodně se vám tak nestane, že byste museli složitě tápat nad tím, jak ji doma na zahradu připevnit anebo jaké k tomu použít pomůcky. Bohatě postačí, pokud na své zahradě najdete vhodný kousek místa, kde zařízení budete moci trvale upevnit do připraveného stojanu. Sprchu je sice možné ještě dodatečně posunout, ovšem neměli byste to dělat příliš často.

přírodní vodopád

Ideální je, aby sprcha stála na místě, které je po co nejdelší denní dobu vystaveno přímému slunečnímu záření. Jen tak zajistíte, že se tmavé tělo sprchy bude kontinuálně zahřívat a s ním i voda, která je v něm obsažená. Proto to jediné, co k provozu své zahradní sprchy budete potřebovat, je přívod čerstvé vody, která je vhodná ke koupání. Ohřev vody už sprcha zajistí za vás.