Vždycky jsem chtěla mít hodně dětí. Říkala jsem si, že když budu mít hodně dětí, tak taky budu mít doma hodně radosti a veselí. Protože jak je známo, tak malé děti přinášejí radost. A já si nedokážu představit prázdný dům. Nechápu třeba například moji kamarádku, která děti vůbec nechce. Je jasné, že tohle je opravdu každého názor a nemá do toho někdo co mluvit. Jenomže já jsem to prostě chtěla vědět. Chtěla jsem vědět, proč moje kamarádka nechce mít děti. Když to tak vezmu, tak ona má dva sourozence a ona říkala, že je naprosto ráda, že je má. Moje kamarádka je ráda, že má sourozence.

Chci hodně dětí.

A tak já jsem si myslela, že taky bude chtít mít děti. A ne jenom jedno, ale třeba dvě anebo tři děti. Jenomže mě opravdu hodně překvapilo, když mi řekla, že děti nechci mít vůbec tečka Ze začátku jsem si myslela, že jsi kamarádka dělá opravdu jenom srandu. Ovšem ale kamarádka to myslela vážně. Ona vůbec nechtěla žádné děti. A když jsem se jí zeptala na důvod, tak mi řekla, že děti ji nebaví. Nevěděla jsem, co si pod tím mám myslet.

Kamarádce stačí pes.

Jenomže potom ona potkala přítele. A oni to měli tak sehraný, že ani jeden nechtěl nikdo žádné dítě. A tak jsem si řekla, když to tak cítí oba dva, tak je to asi v pořádku. Protože horší by bylo, kdyby jeden z nich dítě chtěl a ten druhý by nechtěl. Tady ty potom by nastával problém. Myslím si, že takový vztah by určitě nevydržel. Protože pokud jeden chce mít děti a druhý ne, tak je to velký problém i ve vztahu. Tady kamarádka právě měla štěstí, že narazila na přítele, který děti taky nechce, a tak se s přítelem pěkně doplňují. Oni zasvětili prý celý život cestování a také svému psovi. Nevím, co je na tom lepšího mít psa než dítě. Ovšem ale to je každého věc a myslím si, že by to taky měl každý respektovat a brát s nadhledem. Všichni nejsou mateřský typ.