Vždycky mě odmalička bavilo líčit moji maminku. Moje maminka měla v koupelně hodně malovátek, jako například oční stíny nebo rtěnku anebo řasenku. vy si jistě dokážete představit, jak mě to jako malou holčičku zajímalo. Samozřejmě, že když jsem viděla maminku, jak se u zrcadla líčí, tak jsem měla touhu taky se nalíčit. Jenomže mě bylo asi šest let v té době. Takže bylo úplně jasné, že malé děti se nemaluji. Dokonce mi maminka řekla, že je to nezdravé. A až později po letech jsem se dozvěděla, že si moje maminka dělala srandu.

Krásu vidíme ve všem.

Kosmetika a make-up samozřejmě nebezpečná není. A mně se to líbí, že to dokáže tak pěkně zvýraznit obličej a podtrhne to přirozenou krásu ženy. Samozřejmě jsou taky ženy, které to s malováním hodně přeženou. To například, když si žena dá opravdu výrazné oční stíny a přežene to s řasenkou a s rtěnkou. Nevím jak vy, ale tomuhle bych krása asi neřekla. Já si říkám, že v jednoduchosti je krása. A co si o tomhle myslíte vy? Jak berete krásu?

Děti vidí krásu všude.

Já si myslím, že v jednoduchosti je krása a to doopravdy. Protože když jsem někdy třeba na nějaké konferenci anebo s někým na večeři, tak tam vidím ženy, které vypadají jako kdyby utekly z cirkusu. A já si někdy říkám, jestli se malovali samy nebo je, jestli někdo namaloval. Já se držím toho, že kosmetika a make-up má podtrhnout krásu ženy. Že každá žena je sama o sobě krásná. Jenom některá to třeba neví anebo některá ženská krása stačí jenom podtrhnout lehce růžovou rtěnkou anebo zvýraznit tváře tvářenkou. Někdy stačí opravdu jenom málo a ženě to přidá sebevědomí a šmrnc. Můžete si to klidně zkusit sami. Já jsem ráda, že jsem se naučila, jak s líčením zacházet a jak s ním pracovat. Pracuji totiž jako make-up artistka a moc mě to baví. Mám už dvacet pět let zkušenosti a věřím, že jsem v make-upu moc dobrá a vyznám se v kráse.