Ty nejlepší mobilní domy https://www.top-mobilnidomy.cz/ jsou zde právě proto, aby splnily váš velký sen o bydlení. A je jedno, zda hledáte pouze sezónní rekreační chatu anebo trvale obyvatelný celoroční dům – ať tak či tak, díky mobilheimu si splníte svůj velký sen.
Bydlet mezi vlastními stěnami nebylo nikdy jednodušší. Konečně si mohou vlastní bydlení dovolit i ti, kdo mají hluboko do kapsy anebo se nechtějí na celý zbytek života zatížit rizikovou hypotékou. Vždyť mnohem lepší a chytřejší řešení je bydlet sice skromně, ale zato bez dluhů. A ušetřené peníze můžete využít k tomu, abyste ze svého života měli ještě větší radost.

pojištění domu

Mnoho lidí se obává, zda se nebudou muset nastěhovat do nějaké maringotky anebo jiného alternativního typu bydlení. Nic takového vás v případě mobilheimu rozhodně nečeká, i když je pravda, že jejich název je opravdu zavádějící. Vychází z toho, že tento typ domů nemá pevné základy, a právě proto je možné mobilní dům kdykoli bez potíží přestěhovat na jiné zvolené místo. Vždyť i jejich výroba probíhá v areálu výrobce a na váš pozemek jej doveze speciální automobil až v konečném a plně vybaveném stavu.

K tomu, abyste si mohli na pozemku umístit mobilní dům, nepotřebujete žádné speciální povolení – nebudete tak muset obíhat úřady, a přesto si můžete vyřídit číslo popisné. Dům lze umístit stejně tak na vlastní anebo i na pronajatý pozemek. Vlastně vám stačí jen malý kousek země – o kousek větší, než bude zvolená stavba.

podpis smlouvy o bydlení, klíčenka

Mobilní dům je sice malý, ale přesto v něm nechybí nic důležitého pro život. Ovšem pokud jste jen trochu vynalézaví a zruční, můžete si jeho podlahovou plochu o něco zvětšit – třeba tím, že k němu přistavíte venkovní terasu anebo si rovnou koupíte mobilheimy dva, které následně propojíte.
Dokonce nebudete muset otálet ani se stěhováním – od objednání domu po jeho dodání na místo uplyne pouze několik krátkých týdnů.