Zařizování domácností baví mnoho z nás. Avšak najdou se mezi námi i tací, jejichž tato činnost až tak nebaví. Pokud však patříte mezi ty, kteří hledají do své domácnosti praktická řešení, určitě oceníte praktičnost patrových postelí. Patří mezi dobré řešení v případě, pokud hledáte nejlepší řešení poměr, praktičnost a šetření prostoru. Poradíme vám, jak si správně patrové postele vybrat a na co byste měli dát při výběru pozor!

patrová postel

Výběr patrové postele pro dítě je důležitý

S palandami se setkáváme nejčastěji v dětských pokojích, ale současně i na ubytování či na jiných místech, kde je potřeba šetřit prostor. Zařizování dětského pokoje je samo o sobě problematické. Není pochyb o tom, že každý rodič se snaží dopřát svému dítěti to nejlepší. Pokud máte k dispozici pouze omezený prostor v dětském pokoji, vyzkoušejte ušetřit prostor pomocí palandy! Patrové postele pro děti se vyrábějí ve dvou modifikacích – tak pro jedno, jakož i několik děti. Záleží tedy na tom, kolik dětí momentálně máte. Pokud se v budoucnu plánujete rozrůst, doporučujeme myslet do budoucna a už v momentě, kdy se snažíte zařídit dětský pokoj zvolit tuto variantu. Pokud máte jen jedno dítě a chcete při tomto počtu zůstat, patrová postel je dobrá volba hlavně kvůli tomu, že dokáže vytvořit dodatečný prostor. Taková postel je vyvýšená, z toho důvodu pod ní vznikne dodatečný prostor. Pokud přistoupíte k výběru postele pro dítě, měli byste se držet několika věcí. Základem pro každé dítě je jeho bezpečnost. Proto se snažte vybrat postel, která je vyrobena z kvalitních materiálů a od osvědčeného dodavatele. Důležitý je také design, samotná konstrukce postele a současně i matrace, který má být součástí postele. Ten by měl být hlubší než 20 cm. Pouze v takovém případě je možné poskytnout dítěti kvalitní spánek. Důležitá je také výška jednotlivých lůžek.

ustlaná postel

Výběr patrové postele krok za krokem

Základem je kvalita a bezpečnost. Tu ocení hlavně rodiče, kteří se budou moci v klidu vyspat, protože vědí, že je jejich dítě v bezpečí. Pokud i vás zajímá problematika výběru patrových postelí, navštivte stránku https://www.sconto.cz/, kde najdete mnoho zajímavých informací o tom, jak k výběru postele třeba přistoupit. Dopřejte i vy svým dětem kvalitní spánek!