Hledáte dobrou půjčku? Anebo hledáte takovou půjčku, která vám vyjde vstříc, protože je vám jasné, že vaše finanční situace není tak růžová, abyste si mohli vybírat? Nevěšte hlavu, vždy jsou zde možnosti, jak celou věc chytře vyřešit!
Není divu, že se mnozí lidé obávají komplikací při žádosti o půjčku. A ještě více je to pochopitelné u všech těch, kteří už o nějakou půjčku někdy v minulosti žádali. Pakliže mají bohaté zkušenosti s bankovními úvěry a s tím, jak je jejich sjednání náročné, tak není divu, že mají obavy. Tím spíše, když vědí, že jakmile máte nízkou bonitu anebo zápis v registru, tak máte v bance smůlu. Tak to zkrátka chodí, banky nemají o potenciálně rizikové klienty ani ten nejmenší zájem.
V nebankovních společnostech to chodí jinak
Ne tak nebankovní společnosti. Jejich velkou předností je to, že mají pochopení pro reálný život, a zbytečně si nevybírají. Ba co víc, mnohým lidem dokážou ve složité životní situaci vyjít vstříc! A právě mezi nimi můžete být klidně i vy!
Takže i když máte nízkou bonitu, tak to ještě neznamená, že tento problém nemá žádné řešení. Záleží především na tom, v čem vězí kořeny vašich potíží.
Nejde jen o hledání potíží, ale také o jejich řešení
Můžete si být jisti tím, že nebankovní specialista nejen rychle odhalí, jaké jsou vaše finanční problémy, ale zároveň vám stejně tak rychle a ochotně nabídne vhodné řešení – takové řešení, které plně uspokojí obě dvě strany. Takže pokud máte potíže s bonitou, přijde vám vhod hypotéka bez příjmu. Tu můžete po malých částkách splácet klidně i celých dlouhých třicet let.sklenička na drobné mince.jpg
Stačí, když splníte jednu jedinou podmínku pro její úspěšné vyřízení, a tou je ručení nemovitostí.
Můžete ručit libovolnou nemovitostí, jakou máte po ruce, důležité je jen to, jakou má tržní hodnotu, aby se stala dostatečnou zárukou za částku, kterou si chcete půjčit.