Sníte o místě, do kterého po těžkém dni v práci přijdete a budete se cítit dobře? Kde má vše své místo, panuje tam klid, svěží vůně, relaxační atmosféra, je tam útulno a vůbec prostě jenom krásně. S tím vám může pomoci právě interiérovém studiu Praha. Tým architektů a realizačního týmu, který dokáže vaše specifické představy o vašem bydlení přetvořit ve skutečnost. Návrh bytového interiéru se může zdát poněkud nepříjemně ohromující, pokud v něm nemáte už nasbírané nějaké zkušenosti. Mezi tolika materiály, barvami, texturami, tvary a prvky si snad člověk ani nemůže vybrat. A pokud si vyberete, najím správné místo pro všechny vaše věci také nebude lehký úkol. Rozmístění nábytku, maximální využití úložného prostoru a estetická prezentace všech dekorací je náročná na zvládnutí, pokud nejste z oboru.

Interiérový design

Nebojte se tedy požádat o pomoc odborníky. Nechte je zrealizovat vaši vizi nebo si jen nechat poradit. Tým By Design vám vytvoří 3D vizualizaci vašeho bytového prostoru a zasadí do něho vaše vybavení, které už máte doma. Nemusíte se tedy bát, že by zahájení spolupráce s By Design skončilo drahými přestavbami bytu a utracenými tisíci korun za nový nábytek a dekorace. Nic z toho jejich profesionální tým nepotřebuje, aby vám přeměnil váš byt před očima.

Design interiéru

Pokud ale budete chtít zainvestovat do vašeho domova a nových kousků, By Design vám pomohou vybrat ty správné dodavatele za které ručí dlouholetou spoluprací. Pokud pořád tápete, zda dát týmu By Design šanci změnit vaše sny o bydlení ve skutečnost, podívejte se na jejich galerii již zrealizovaných projektů a na plno pozitivních komentářů od jejich spokojených klientů. Mezi jejich projekty najdete jak obývací pokoje, tak dětské pokoje či koupelny a další místnosti domu. Není tedy nic, s čím by si tým z By Design neporadil. Přesvědčte se sami a pokud také zatoužíte po změně, běžte jí naproti připraveni, se skupinou profesionálů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup