Bydlet ve svém vlastním domově je přání mnohých z nás. Každý si podobný sen nemůže splnit, ovšem s mobilními domy k tomuto snu budete ještě blíž, než si myslíte. Vyberte si svůj dům, podle vlastních představ. I to je možné. Můžete si jej dokonce nechat navrhnout, nebo si sami pomocí konfigurátoru můžete místnosti vizuálně zrealizovat, abyste měli lepší představu o tomto typu bydlení.

dům na samotě

Dům je podobný každému jinému. Samozřejmostí je hned několik pokojů, podle toho, jak moc velký dům si vyberete. Každý je vybavený o krásnou, novou a moderní kuchyňskou linku, kde se vám bude vařit jedna radost. Další výhodou bydlení v mobilním domově jsou nízké náklady.

Řada TUBE 

Mobilní domy řady tube jsou úplně nové. Poskytují lidem přirozené soukromí, útulné zázemí a pocit bezpečí. Mít vlastní dům je přepych, který si nyní může dopřát každý. Stačí si vybrat dům, nechat si jej postavit a umístit přímo až na místo určení, kde v něm budete žít. Až tak je to opravdu snadné https://www.lavarohouse.cz/nove-mobilni-domy-tube-285/.

holčičí domeček

Řada TUBE má dvě možnosti velikostí:

1.       12 x 4 m
2.       10 x 4 m
 
·         Mezi hlavní přednosti tohoto domu se řadí rozhodně možnost trvalého bydlení. Tento typ mobilního obydlí je vhodný k celoročnímu užívání. Můžete jej samozřejmě využít i pro účely rekreačního bydlení, co je však daleko podstatnější, je fakt, že v něm můžete bydlet trvale. Navíc zaručuje nízkoenergetickou třídu B.

·         Toto obydlí můžete také nechat zkolaudovat. Lidé v něm mohou žít, jako v klasickém zděném domově nebo dřevostavbě. Po kolaudaci získáte číslo popisné a už nikdy nemusíte měnit svůj domov.

·         Každý projekt je připraven podle stavebního zákona. Proto je možné i dodatečně nechat domeček zkolaudovat. Takže pokud jej nenecháte zkolaudovat ihned, jakmile si jej koupíte a nastěhujete se, tak můžete nějakou dobu počkat a až si to rozmyslíte, tak jej lze dodatečně nechat zkolaudovat.

lovecký pes

·         Samozřejmostí je možnost získat financování hypotečním úvěrem nebo essox.

·         Dům je kompletně vybaven pro okamžité použití. Součástí vybavení domu jsou veškeré zařizovací předměty, podlahové https://www.rigips.cz/kategorie-produktu/podlahy/ krytiny, okna a dveře, malba a další. Zařízení koupelny se týká sanitární techniky, obkladů, vany, baterie. 

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup