Počítače, notebooky. Technologie dnešní doby, bez které s kolikrát neobejdeme. Vždyť jí používají všichni. Dokáže te si představit svět bez technologie? Já tedy ne. A proto ji využívám naplno. A co třeba takový programátoři. Počítač nebo notebook používají denně. Nebo takový IT technici, taky by bez téhle technologie neměli práci. Ve směs se používá všude. V obchodech, ve firmách, ve školách a v dalších různých společnostech. Technologie jde pořád dopředu a pokaždé nám něco výnosného přinese. Proto jí vše můžeme oplatit pravidelným servisem, nebo pokud se nám pokazí tak přímo jí nechat opravit.

Takovou službu nám nabízí přímo firma v Berouně. Pc servis Beroun nám dokáže poskytnout veškeré služby a opravy co se počítačů a notebooku týkají. Nabízejí rychlou a precizní péči. Ale nabízí i další služby. Dokážou vám udělat opravu a servis i tiskárny, scanery a periferie.

rozbite sklo

Představte si, že potřebujete okopírovat a rovnou vytisknout důležité dokumenty, které musíte ještě tenhle týden poslat. Samozřejmě jste to nechali na poslední chvíli tak pospícháte. Jediné štěstí je, že máte doma vlastní počítač, tiskárnu a scaner. Takže půjde všechno jako po másle. Ale ono se kazí co může. Chcete vložit list do scaneru a zjistíte že máte prasklé sklo. No ale co teď? Takhle dokument nemůžete oskenovat, jelikož se oskenují i prasklé čáry na skle. Obvoláváte kamarády zda by jste si u nich nemohli dokumenty vytisknout, ale jeden nemá barvu, druhý nefunkční tiskárnu. Máte ještě možnost zajít do knihovny nebo do copycentra, kde vám dokumenty vytisknou. Jenomže co s vaším scanerem, takhle ho nemůžete nechat a co nevidět ho budete potřebovat znovu.

pc servis

Odpověď je jednoduchá a naprosto jednoznačná. Zavolat si do servisu, kde vám scaner opraví. A když už tam budete, přineste sebou svůj notebook nebo počítač. Firma nabízí i čištění, takže vám ho můžou dát do pořádku. Zrovna se s technikem můžete i předběžně domluvit na nějaké částce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup