Dnešním ránem začíná den D. Naposledy jste se vyspali ve starém bytě. Naposledy jste přišli na starou adresu firmy. Ano, dnes už to označení můžete použít. Starou. Zažeňte chvilky nostalgie na pozdější dobu. Nyní není čas vzpomínat na dobré i špatné chvilky na dosavadní adrese. Dneškem začíná nová kapitola vašeho života. A blíží se hodina H.

Stěhování začíná

Za chvilku dorazí manažer Stěhování po Praze, aby zahájil nevratný proces. Osobní věci máte již sbaleny a připraveny na odnos ke stěhovacím vozům. Manažer zkontroluje realitu, a už přicházejí jemu podřízení pracovníci. Koncert začíná.

Vybaluje se obsah skříní, který se ukládá do speciálně připravených přepravních bedýnek a beden. Odnáší se stoly a židle, aby se uvolnil prostor pro manipulaci s dalším nábytkem. Vše se obaluje kartony a foliemi aby se zamezilo případnému poškození. Důraz je kladený především na rohy nábytku. Mezitím další pracovníci lopotně odnášejí piáno. „Chudáci, na tom schodišti se s tím nadřou“, uvědomíte si a mimoděk zavzpomínáte a dobu, když jste totéž piáno před lety, sám se svými dvěma kamarády, po tomtéž schodišti vynášel do bytu. Stálo vás to tenkrát hodně piv, protože kamarádi se docela strhali.

Vracíte se do reality a všímáte si, že váš byt je již skoro prázdný. Dva borci stáčejí koberce. Jejich role obalují do folií a přelepují pevnými páskami, aby se při převozu neuvolnili.

Zanedlouho stojíte s manažerem v prázdném bytě, mezi prázdnými stěnami. Vše je už pryč, poslední pracovník odnáší dva poslední obrazy. Manažer vás upozorňuje na vybledlá místa na stěnách a na drobná poškození, kterých si všímáte dnes poprvé.Najměte profesionály

Nabízí vám, že stěny opraví a byt vymalují. Nabídka vám přichází vhod. Nechcete zde, ve starém bytě, být již ani o minutu déle, natož tady běhat se sádrou, špachtlí a lopotit se s malováním. Na nabídku s úlevou kývnete. Vystěhování je pro vás tedy ukončeno. Fáze 1 je úspěšně za vámi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup