Internet je plný možností přivýdělku, to jistě víte, ale většina je strašně složitá, nebezpečná a mnohdy vyžaduje náš počáteční vklad. To neplatí u vyplňování dotazníků, možnost je vyplnit vás nestojí nic, snad kromě času a energie. Stránek, které tento typ výdělku nabízí je spousty, ne tolik jich ale úplně funguje. Já se tedy radši zaregistroval na vícero takových stránek, některé dotazníky posílají více, některé méně, některé vůbec.

notebook na klíně

Ptáte se, kolik peněz se dá touto formou vydělat v průměru? Samozřejmě závisí na počtu dotazníku, který vám bude za daný měsíc poslat a kolik za takový dotazník daná firma nabízí. Ze svojí vlastní zkušenosti můžu říct, že peněz to není mnoho, ale někdy se poštěstí a za jeden měsíc si můžete vydělat od 50-150 korun. Někdy samozřejmě více, někdy méně. Platí pravidlo čím více registrací na různých podobných stánkách mám, tím více vydělávat budu.
kontrolní seznam

Vyplácení peněz je většinou možné až od nějaké peněžní částky, většinou 200 korun, hodně těchto stránek nabízí i jiné formy vyplácení, třeba v určitých slevách, losy do soutěží, v kterých se dají vyhrát hodnotné ceny. Dá se také využít možnost vyplacení peněz jistým charitám, výběr je samozřejmě na vás a nikdo vás do ničeho nutit nebude.

Ptáte se, k čemu jsou takové dotazníky, budete někde zveřejněni, co je v takových dotaznících za otázky nebo odkud se berou peníze na vyplácení? Je to jednoduché. Firmy zjišťující stav na trhu kvůli jistému výrobku, si zaplatí zveřejnění dotazníku, ten se pak dostane k vám a vy ho můžete vyplnit. Dotazníky jsou soukromé, takže firma neví, kdo jste. Otázky se často týkají politiky, bank, vašeho názoru na jisté věci, samozřejmě často nemusíte odpovídat. Dotazníky nezaberou více než půl hodiny a jsou užitečné, proč se tedy nezúčastnit.

Doufám, že jsem vám aspoň trochu pomohl rozhodnout se, nebo jste aspoň zjistili o nové formě vydělávání.