Ženy se po celá staletí zajímají o svůj vzhled a zejména o stav své pokožky na celém těla, ale zejména kladou důraz na pleť obličeje. Právě na tváři se totiž jako první projeví viditelný důkaz nesprávné životosprávy a péče. Anebo také opačně, kdy na pleti obličeje i dekoltu zralých dam je zřetelná celoživotní péče. Proto je třeba osvojení základů této péče nejlépe už od dětství. Každá pleť ovšem chce to své a jestliže patříte k majitelkám suché pokožky, doporučujeme https://www.pulo.cz/moana-maska.html,
Dívka s aknózní pletí
perfektní vzpruhu i povzbuzení pocházející z ingrediencí daleké Havaje. Tato zázračné maska obsahuje SPIRULINU-modrou mořskou https://www.kosmas.cz/knihy/234328/pod-morskou-hladinou/ řasu plnou antioxidantů s blahodárným vlivem na regeneraci kožních buněk, dále HAVAJSKÝ RAW MED, KAOLIN, ALOE VERA, MAKADAMOVÝ OLEJ a hydrosol z BULHARSKÉ RŮŽE. Klíčovou složkou toho elixíru svěžesti a krásy je LAUKAHI-uctívaná a velmi často používaná bylina v havajském léčitelství.
Složení masky vyhovuje všem typům pleti. Nanáší se jako všechny přípravky tohoto typu na dokonale vyčištěnou pleť obličeje, kromě okolí očí a nechá se působit deset až patnáct minut. V některých případech může mít z počátku poněkud svíravější účinky, které ale velmi rychle odezní. Poté nános jemně setřete vlhkým teplým ručníkem a naneste po dalších asi pěti minutách lehký hydratační krém, na který jste zvyklá. Účinky této masky jsou okamžitě zřejmé v hluboce hydratované a rozzářené pleti. Proto, abyste ji udržela v co nejlepší kondici, je vhodné masku aplikovat minimálně dvakrát do měsíce. Během působení masky je vhodná alespoň krátkodobá relaxace vleže.
Mladá usmívající se dívka
Dopřejte si domácí péči s kvalitní kosmetickým přípravkem, jenž může směle konkurovat těm, se kterými pracují známé salony. Dopřejte si perfektně hydratovanou a vyživenou pleť, která mnoho vypoví o vaší starostlivé péči.