Jestliže zrovna dumáte nad tím, jakou vhodnou pozornost byste mohli zvolit pro své obchodní přátele, či případně i pro své zaměstnance jako poděkování za jejich celoroční spolupráci, tak se vám nabízejí krásné vánoční dekorace od firmy selvintech, které by právě pro tuto příležitost mohly být naprosto ideální.

oslava vánoc

Ty pravé a poctivé vánoční dekorace
Jedná se o ručně dělané drobné dekorace, především ze skleněných korálků, které nepostrádají punc originality a nenechají nikoho na pochybách, že se jedná o to nejlepší, kvalitní a pečlivě zhotovené zboží, na které jen tak někde nenarazí. Navíc, skleněné vánoční ozdoby, tím spíše ty z korálků, mají u nás v České republice dlouhou tradici, neboť podobné ozdoby si věšeli do svých domácností už mnozí z našich předků. Můžete tak navázat na místní tradici a darovat jedinečnou dekoraci, která každého potěší.

vánoční dekorace

Dekorace lze doplnit originálním balením
Jistě vás zaujme i možnost nechat tyto originální dekorace vhodně zabalit a doplnit logem či přáním vaší firmy, čímž celkový efekt a radost z dárku ještě více podtrhnete. K dispozici je hned několik motivů a záleží jen na vás, který z nich si vyberete. Může to být roztomilý andílek či tradiční vánoční hvězda anebo třeba ještě něco jiného. Obliba těchto vánočních ozdob prudce stoupá a tak již nemíří pouze na český trh.

zlatý balíček

Potěší každého bez rozdílu
Jde tedy o skvělý dárek jak pro vaše obchodní partnery včetně těch zahraničních, tak pro vaše zaměstnance. A můžete si být jisti tím, že ať už taková pozornost zamíří kamkoli, všude ji přijmou s nadšením a rozhodně nezapadne mezi jiné dárkové předměty. Originální dekorativní výrobky firmy Selvintech si tak s jistotou najdou své místo v každé domácnosti, ať už je tradičně či moderně zařízená. Vždyť kouzlo Vánoc s nadšením zveme k sobě domů všichni z nás, ať už bydlíme kdekoli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup