Pro někoho banalita, pro někoho skutečný problém. Jak to dělat tehdy, když máte po ruce nejenom klasický chytrý telefon, ale také telefon od „nakousnutého jablka“ nebo třeba fotoaparát a podobně? V takových případech bude nutné mít k dispozici hned tři kabely. Jak jistě víte, je to velmi nepraktické, neboť můžete jednoduše ten správný způsob propojení zapomenout a pak nastává problém s nabíjením a podobně. Tento problém však již řešit nemusíte, pokud budete mít k dispozici speciální a universální USB kabel .
Blesk Kabel Usb

Efektivita na všechny strany

Možná si říkáte, že takové řešení je zcela zbytečné. Až se vám však skutečně stane, že kabel někde zapomenete, hned si uvědomíte, jak by bylo skvělé mít k dispozici jenom jeden prvek. Nehledě na místo, které vám na tři na sobě nezávislé dráty budou zabírat. Právě proto je dobré přemýšlet o tomto produktu, který pro vás bude opravdu výhodný. Je však nutné vědět, co vaše zařízení skutečně potřebuje. V případě, kdy máte produkty pouze od výše uvedené značky nebo naopak důvěřujete standardním chytrým telefonům, pak nemá smysl tento produkt kupovat.
iphone na kabelu

Vlastnosti tohoto produktu:

  • Vodič opletený nylonem pro větší odolnost při ohýbání
  • 3 různé koncovky, které se připojují k samotnému kabelu
  • Micro USB, USB-C, Lightning konektor
  • LED indikátor pro ověření funkce nabíjení

Jak můžete vidět, jde o zajímavý produkt, který by neměl chybět ve výbavě každého, kdo si zakládá na universalitě a možnosti propojení různých zařízení mezi sebou. Mějte na paměti, že kromě výše uvedených vlastností je nutné počítat s tím, že nejde o drát, který vám dokáže nabít vaše zařízení jakkoli rychle. Stejně tak je bohužel nutné myslet na to, že pomocí tohoto prvku nebudete moci převést do svého zařízení žádná data. Jde totiž čistě o nabíjení drát, určený pro standardně rychle nabíjení.