Chystáte se stavět vysněný rodinný dům, a konečně se vám podařilo najít ideální pozemek? Dost možná jste nepříjemně překvapení ohledně ceny pozemku. Je to naprostý paradox, avšak právě stavební parcely jsou mnohdy dražší než samotné materiály na stavbu. Pokud si vámi vysněnou parcelu nemůžete dovolit, nezoufejte. Nebankovní společnosti vám mohou pomoci s financováním. Ptáte se jak?

kalkulae

Nebankovní firmy nabízí chytrý produkt, kterým je americká hypotéka na pozemek https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka-na-pozemek/. Tento produkt je vhodný tedy pro všechny ty, kteří by potřebovali půjčku na to, aby si mohli dovolit uhradit pozemek. Jste to i vy? Chcete se konečně přiblížit ke splnění svého dnu a dostat se zase o kus dál? Není nad čím váhat, právě tato nebankovní hypotéka je ideálním řešením, které byste měli zhodnotit a zvážit rozhodně i vy.

Bez příjmů i se zápisem v registrech

Jaké jsou podmínky tohoto specifického úvěru? Je to prosté. Nebankovní společnost po vás nebude chtít nic – od dokazování příjmů až po nahlížení do registru, s podmínkou toho, že se budete muset zaručit nemovitostí. Bude od vás očekávat dále férový přístup, který je zde samozřejmostí. Nabídne vám perfektní úrokovou sazbu a výborné podmínky splácení, kdy budete moci diskutovat o délce splácení a výši jednotlivých úhrad. Kdyby se vám v budoucnu dařilo o poznání lépe, máte možnost vše splatit předčasně a zbavit se tak tohoto břemena.

penízky

Další nespornou výhodou, kterou oceníte, je i to, že si budete moci všechnosjednat z pohodlí domova. Zapomeňte na obíhání poboček a zbytečné papírování, stačí kontaktovat odborníky pomocí online formuláře a je to. Díky této úspoře času budete mít navíc i jistotu toho, že své peníze dostanete co nejdříve, trvá to zpravidla jenom několik málo pracovních dní.