Společenské deskové hry byly ve všech dobách velmi oblíbené. První deskovky vynalezeny už ve starověku a mnohé z nich se hrají dodnes.
V oblasti vývoje společenských her došlo k velmi rozsáhlému rozvoji. Najdeme neuvěřitelné množství. Obliba vzrůstá a to navzdory tomu, že zde stojí velký konkurent internet se svými online hrami. Svědčí to o tom, že člověk je především komunitní tvor, který potřebuje k pocitu spokojenosti komunikaci a zároveň zdravou rivalitu, která vede k rozvoji jeho myšlenkových pochodů. Při těchto zábavách se lidé dokonale poznají, sblíží a v neposlední řadě se často báječně pobaví a zažijí spoustu zábavy. Bylo by skvělé, kdyby těmto aktivitám lidé věnovali podstatně více pozornosti.
vyznání lásky
Dětské deskovky se etablovaly až z původně dospělých alternativ a to až v poměrně moderní době. Pro zajímavost Člověče, nezlob se, má základ ve starověkém Egyptě, a jedná se zřejmě o nejstarší dosud hranou hru na světě, je starší než šachy.
Jedná se obvykle o společenskou záležitost, kdy hraje obvykle menší kolektiv lidí. Jedná se o různá témata, strategické, vojenské, kreativní, humorné. Jinou atmosféru prožijete u partičky šachů a jinou u Aktivit.
Na trhu ovšem najdete také varianty určené výhradně pro páry. Rozhodně se jedná o velmi vtipný a originální dárek pro novomanžele. Nutno říci, že se jedná nejen o dobrou zábavu nejen pro novomanžele.
Některé tyto záležitosti sází na bližším poznání. Nutí toho druhého o partnerovi trochu přemýšlet. Poznává se zde také shoda partnera a partnerky.
novomanželé u stromu
Další variantou jsou pak takové hrátky, které patří opravdu do ložnice. Hodí se pro partnery, kteří chtějí vnést do intimního života trochu více vášně a fantazie. Protože ne každý má sexuální fantazii v plném proudu po dni plném povinností, mohou pomoci kartičky s úkoly, které Váš intimní život mohou velmi výrazně oživit.