Dnes se dostávají stále více do módy i internetové obchody. To platí zvláště v souvislosti se současnou pandemií koronaviru. Lidé se zkrátka cítí bezpečněji, když nemusí chodit mezi ostatní lidi do kamenné prodejny, kde je podstatně větší šance, že se nakazí. Raději si vše objednají z pohodlí domova a jsou v kontaktu pouze s osobou, která jim jejich balíček přinese. Což je, přiznejme si, podstatně méně rizikové.

červený vánoční věnec

Toto se však netýká zdaleka jen elektroniky či podobných předmětů, nýbrž i potravin či květin. Ano, i květinářství mají své internetové stránky. Příkladem může být https://www.florservice.cz/vence-proutene-c34/, kde si můžete objednat nejen květiny, ale i nejrůznější dekorace.

Mezi ně patří například i proutěný věnec. Ten se bude hodit zvláště nyní, když se blíží Dušičky. Neboť nemusí ani zdaleka sloužit pouze jako domácí dekorace. Hojně se dávají například na hroby, kde spolu se zapálenou svíčkou symbolizují, že jsme na daného člověka nezapomněli, nýbrž že na něj stále vzpomínáme.

To vše zní skutečně dobře, ale jak se toto křehké zboží vypořádá s přepravou v rukách pošty či jiné zásilkové služby? Nemůže se během cesty nějak poškodit? Koneckonců všichni víme, že pracovníci pošty nezacházejí s balíky zrovna v rukavičkách, a to i s těmi, na nichž je nápis „křehké“. Jak to tedy zvládnou proutěné věnce?

černobílý náčrt věnce s květinami

Popravdě řečeno, zde skutečně hodně záleží na tom, jak je daný předmět zabalen. Pokud je dán do dostatečně pevného obalu a krabice je vyplněna tak, aby se nemohl ani pohnout, šance na jeho úspěšné doručení se podstatně zvyšují.

Dalším problémem může být jeho povadnutí, pokud jsou zde použity živé materiály, jako květiny či větvičky. Ty pak bývají před samotným odesláním namočeny, aby měly naději, že cestu zvládnou. Avšak je fakt, že v současné době se spíše používají umělé dekorace, které se nezkazí. Vydrží totiž podstatně déle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup